Współpraca

Oferta Sponsorska

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w Anglii jak i na świecie a naszą ideą jest szkolenie polskich dzieci i młodzieży zachowując indywidualne podejście do każdego młodego piłkarza.

 

Akademię tworzą nasi zawodnicy, ich rodziny , partnerzy Akademii oraz firmy i przedsiębiorcy będący członkami La Catanaccia Business Club - dla sponsora są to potencjalni Klienci. Dzięki wykorzystaniu odpowiednio dobranych metod marketingowych dopasowanych do ściśle określonych odbiorców indywidualnych (polska społeczność) oraz działalnośći klubu biznesowego nasz sponsor zyskuje możliwość dotarcia do większej liczby klientów i realizacji swoich celów biznesowych.  

Obecność Państwa firmy w naszym projekcie, jako sponsora będzie doskonałą promocją jak i utrwali Państwa wizerunek, jako firmy wspierającej rozwój dzieci przez sport, a nam pozwoli na świadczenie usług szkoleniowych coraz większej grupie dzieci i będzie dla nas jednocześnie poparciem z Państwa strony i wyróżnieniem dla podejmowanych przez nas inicjatyw propagowania aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci oraz promowania zdrowego trybu życia.

Każde wsparcie partnerów naszej szkółki jest nieocenione!

Jeżeli Twoja firma chciałaby wesprzeć nas w inny sposób, poprzez przekazanie swoich produktów, wykonanie dla nas usług lub poprzez inną formę prosimy serdecznie o kontakt, jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy!

 

                                      Ze sportowym pozdrowieniem,

                                 Zespół La Catanaccia Football Academy

Dotrzyj do większej ilości potencjalnych Klientów!
Zwiększ swoje zyski!
Zwiększ potencjał swojej firmy!
Osiągnij swoje cele
biznesowe!
Kontakt:
Karolina Mener
tel. 07956514400
partnership@lacatanaccia.com

Nasi Partnerzy

Site.png